Сьогодні під час обстрілів території СУМЩИНИ рашисти поранили двох енергетиків…

За процесуального керівництва Шосткинської окружної прокуратури проводиться досудове розслідування за фактом порушення законів та звичаїв війни (ч. 1 ст. 438 КК України).

За даними слідства сьогодні, 2 вересня 2023 року, близько 10 години 30 хвилин окупанти, застосовуючи заборонені міжнародним правом методи ведення війни, з території російської федерації здійснили мінометний обстріл м. Середина-Буда Шосткинського району.

Рашисти поцілили в службовий автомобіль філії «Шосткинський РЕМ» АТ «Сумиобленерго». 56-річний та 31-річний працівники отримали поранення.

Окрім того, унаслідок атаки ворога пошкоджено лінію електропередач, дві установи та місцеве підприємство.

Прокурори у взаємодії з іншими правоохоронцями фіксують наслідки обстрілу.

У подальшому матеріали кримінального провадження будуть передані до УСБУ в Сумській області.

СЕРГІЯ НИКИПОРЦЯ, Героя із СУМЩИНИ, провели в останню путь… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/10703-serhiya-nykyportsya-heroia-iz-sumshchyny-provely-v-ostanniu-put

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.