СЕРГІЯ НИКИПОРЦЯ, Героя із СУМЩИНИ, провели в останню путь…

КРОЛЕВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА повідомила:

«НАВІТЬ НЕБО ПЛАЧЕ…Сьогодні, 01 вересня, Кролевецька громада провела в останню путь свого Героя, воїна з незламною волею, який вірний військовій присязі, виявивши стійкість і мужність загинув у запеклому бою за нашу Батьківщину - Сергія Анатолійовича НИКИПОРЦЯ.

Розділити біль непоправної втрати з рідними та вклонитися памʼяті Героя, прийшли друзі, побратими, представники влади, односельчани, та всі, хто його знав.

Повернення на Щиті і Остання дорога для Героя була встелена квітами…живим коридором і сльозами горя та відчаю, яких ніхто не стримував.

Поховали Захисника України з усіма військовими почестями у селі Грузьке, де проживав з мамою та братом. В мить прощання з Героєм звучав Державний Гімн України. У пам'ять про полеглого Воїна пролунав військовий салют.

Справжній патріот, вірний захисник України. Таким він назавжди залишиться у пам’яті жителів Кролевеччини.

Вічна пам’ять і слава Герою!

Щирі співчуття близьким і рідним».

ВОЛОДИМИР ОСІПОВ, Герой із БУРИНСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ, загинув, захищаючи рідну УКРАЇНУ… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/10691-volodymyr-osipov-heroi-iz-burynskoyi-terytorialnoyi-hromady-zahynuv-zakhyshchaiuchy-ridnu-ukrayinu

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.