Сьогодні в обідню пору рашисти обстріляли громаду СУМЩИНИ: 4 мирних жителів поранено, пошкоджено 16 багатоквартирних будинків, 12 приватних домогосподарств, обʼєкт критичної інфраструктури, 3 заклади освіти…

Російська армія сьогодні, 1 вересня 2023 року, близько 12 години дня обстріляла місто Середина-Буда Шосткинського району на Сумщині, повідомив Офіс генпрокурора.

Унаслідок ворожої атаки осколкові поранення дістали 4 місцевих жителів...

Окупанти пошкодили 16 багатоквартирних будинків, 12 приватних домогосподарств, обʼєкт критичної інфраструктури, 5 адміністративних будівель та установ, 3 заклади освіти, магазини та транспортні засоби.

Загалом правоохоронці отримали більше 100 повідомлень про пошкодження майна громадян.

За процесуального керівництва Шосткинської окружної прокуратури розпочато досудове розслідування за фактом порушення законів та звичаїв війни (ч. 1 ст. 438 КК України).

Під час багаточисельних обстрілів території СУМЩИНИ рашисти пошкодили 2 приватних житлових будинки, електростанцію, трактор, вантажний автомобіль та лінію високовольтної мережі… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/10698-pid-chas-bahatochyselnykh-obstriliv-terytorii-sumshchyny-rashysty-poshkodyly-2-pryvatnykh-zhytlovykh-budynky-elektrostantsiiu-traktor-vantazhnyi-avtomobil-ta-liniiu-vysokovoltnoi-merezhi

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.