Під час багаточисельних обстрілів території СУМЩИНИ рашисти пошкодили 2 приватних житлових будинки, електростанцію, трактор, вантажний автомобіль та лінію високовольтної мережі…

СУМСЬКА ОВА повідомила:

«Сумщина. Ситуація на прикордонні станом на 8.00 1 вересня 2023

Вночі та вранці росіяни здійснили 4 обстріли прикордоння. Зафіксовано 29 вибухів. Обстрілів зазнали Шалигинська, Краснопільська, Хотінська громади.

Шалигинська громада: здійснено артилерійський обстріл (20 вибухів).

Краснопільська громада: ворог бив з артилерії (САУ) (2 вибухи).

Хотінська громада: зафіксовано мінометний обстріл (7 вибухів).

Протягом дня росіяни здійснили 27 обстріли прикордонних територій та населених пунктів Сумської області. Зафіксовано 167 вибухів.

Обстрілів зазнали Білопільська, Середино-Будська, Новослобідська, Путивльська, Краснопільська, Хотінська, Есманська, Великописарівська, Шалигинська громади.

Білопільська громада: ворог бив з мінометів (11 вибухів) та гранатометів (АГС) (24 вибухи).

Середино-Будська громада: здійснено мінометний обстріл (56 вибухів).

Новослобідська громада: були мінометні обстріли (8 вибухів). Унаслідок одного з обстрілів пошкоджено трактор та вантажний автомобіль. Також був обстріл з артилерії (6 вибухів).

Путивльська громада: 7 мін скинув ворог на територію громади.

Краснопільська громада: росіяни вдарили з мінометів (5 вибухів), унаслідок чого пошкоджено лінію електропередач. Також був гранатометний обстріл (АГС) (15 вибухів).

Хотінська громада: зафіксовано артобстріли (12 вибухів) та мінометний обстріл (7 вибухів).

Есманська громада: здійснено артилерійський обстріл (САУ) (3 вибухи). Також було скидання з БпЛА 1 вибухового пристрою (1 вибух).

Великописарівська громада: росіяни били з мінометів (8 вибухів).

Шалигинська громада: здійснено артилерійський обстріл (3 вибухи)».

Правоохоронці Сумщини продовжують документувати наслідки ворожих обстрілів

Протягом минулої доби окупанти обстріляли населені пункти Сумської області.

Загалом нараховано 205 ударів.

Внаслідок обстрілів пошкоджено 2 приватних житлових будинки, електростанцію, трактор, вантажний автомобіль та лінію високовольтної мережі.

За даними фактами слідчі відкрили кримінальні провадження за ст.438 Кримінального кодексу України «Порушення законів та звичаїв війни», повідомив Відділ комунікації поліції Сумської області.

Сьогодні вночі та вранці рашисти обстріляли одну громаду на СУМЩИНІ: зафіксовано 42 вибухи… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/10694-sohodni-vnochi-ta-vrantsi-rashysty-obstrilialy-odnu-hromada-na-sumshchyni-zafiksovano-42-vybukhy

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.