Сьогодні вночі та вранці рашисти обстріляли одну громаду на СУМЩИНІ: зафіксовано 42 вибухи…

СУМСЬКА ОВА повідомила:

«Сумщина. Ситуація на прикордонні станом на 8.00 31 серпня 2023

Вночі та вранці росіяни здійснили 5 обстрілів прикордоння.

Зафіксовано 42 вибухи по території Шалигинської громади.

Ворог бив з мінометів (6 вибухів) та артилерії (36 вибухів)».

Поліція документує наслідки обстрілів Сумщини військами рф

Протягом минулої доби окупанти обстріляли населені пункти Сумської області. Загалом нараховано 249 ударів. Внаслідок обстрілів загинула одна цивільна особа, пошкоджено 9 приватних будинків, 2 адміністративні будівлі, 2 трактори та водонапірну вежу.

За даними фактами слідчі відкрили кримінальні провадження за ст.438 Кримінального кодексу України «Порушення законів та звичаїв війни», повідомив Відділ комунікації поліції Сумської області.

За матеріалами Служби безпеки України на СУМЩИНІ націоналізовано активи російського сенатора СЕРГІЯ КАЛАШНИКОВА, який вивозив з України комплектуючі для флоту рф ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/podiyi/10692-za-materialamy-sluzhby-bezpeky-ukrainy-na-sumshchyni-natsionalizovano-aktyvy-rosiiskoho-senatora-serhiya-kalashnykova-iakyi-vyvozyv-z-ukrainy-komplektuiuchi-dlia-flotu-rf

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.