Сьогодні вночі та вранці росіяни обстріляли три громади СУМЩИНИ: зафіксовано 45 вибухів…

СУМСЬКА ОВА повідомила:

«Сумщина. Ситуація на прикордонні станом на 8.00 30 серпня 2023

Вночі та вранці росіяни здійснили 5 обстрілів прикордоння. Зафіксовано 45 вибухів. Обстрілів зазнали Краснопільська, Хотінська, Шалигинська громади.

Шалигинська громада: ворог здійснив артилерійський обстріл (34 вибухи). Внаслідок одного з обстрілів пошкоджено чотири приватних домоволодіння.

Хотінська громада: здійснено мінометний обстріл (6 вибухів).

Краснопільська громада: 5 мін скинули росіяни на територію громади».

Сьогодні вночі та вранці безпілотники дуже активно й ефективно атакували кілька регіонів росії… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/podiyi/10686-sohodni-vnochi-ta-vrantsi-ukraiski-bezpilotnyky-duzhe-aktyvno-i-efektyvno-atakuvaly-kilka-rehioniv-rosii

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.