Сьогодні вночі та зранку рашисти обстріляли 5 громад СУМЩИНИ: зафіксовано 46 вибухів…

СУМСЬКА ОВА повідомила:

«Сумщина. Ситуація на прикордонні станом на 8.00 29 серпня 2023

Вночі та вранці росіяни здійснили 6 обстрілів прикордонних територій та населених пунктів Сумської області. Зафіксовано 46 вибухів. Обстрілів зазнали Середино-Будська, Ворожбянська, Білопільська, Шалигинська громади.

Середино-Будська громада: ворог бив з артилерії (2 вибухи) та мінометів (3 вибухи).

Ворожбянська громада: росіяни вдарили з РСЗВ (14 вибухів).

Білопільська громада: здійснено мінометний обстріл (17 вибухів).

Шалигинська громада: зафіксовано мінометний обстріл (10 вибухів)».

Сьогодні рашисти обстрілюючи громаду на СУМЩИНІ, поранили 3 жителів… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/10679-sohodni-rashysty-obstriliuiuchy-hromadu-na-sumshchyni-poranyly-3-zhyteliv

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.