РОМАН ПОДПРЯТОВ, Герой із СУМЩИНИ, загинув, захищаючи рідну УКРАЇНУ…

ВЕЛИКОПИСАРІВСЬКА ГРОМАДА повідомила:

«Небесне військо поповнив наш земляк Роман Подпрятов.

Нехай добрий, світлий спомин про захисника стане сильнішим за смерть, а сам він назавжди залишиться у пам'яті рідних, колег, друзів, усіх тих, хто знав його, любив і шанував.

Сумуємо разом з вами, низько схиляємо голови у скорботі

Герої не вмирають, вони назавжди залишаються в наших серцях!»

Під час бою з рашистською ДРГ, яка проникла на територію СУМЩИНИ, загинули четверо українських бійцців… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/10675-pid-chas-boiu-z-rashystskoiu-drh-iaka-pronykla-na-terytoriiu-sumshchyny-zahynuly-chetvero-ukrainskykh-biitstsiv

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.