Сьогодні вночі та зранку рашисти обстріляли 6 громад СУМЩИНИ: зафіксовано 52 вибухи…

СУМСЬКА ОВА повідомила:

«Сумщина. Ситуація на прикордонні станом на 8.00 28 серпня 2023

Вночі та вранці росіяни здійснили 9 обстрілів прикордоння. Зафіксовано 52 вибухи. Обстрілів зазнали Шалигинська, Білопільська, Новослобідська, Зноб-Новгородська, Великописарівська, Хотінська громади.

Шалигинська громада: ворог бив з артилерії (7 вибухів). Внаслідок обстрілу пошкоджено домогосподарство.

Білопільська громада: здійснено мінометний обстріл (3 вибухи).

Новослобідська громада: зафіксовано 3 вибухи з мінометів.

Зноб-Новгородська громада: був артилерійський обстріл (4 вибухи).

Великописарівська громада: росіяни здійснили обстріл з АГС (20 вибухів) та СПГ (4 вибухи).

Хотінська громада: 11 мін скинули росіяни на територію громади».

Під час бою з рашистською ДРГ, яка проникла на територію СУМЩИНИ, загинули четверо українських бійцців… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/10675-pid-chas-boiu-z-rashystskoiu-drh-iaka-pronykla-na-terytoriiu-sumshchyny-zahynuly-chetvero-ukrainskykh-biitstsiv

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.