Під час бою з рашистською ДРГ, яка проникла на територію СУМЩИНИ, загинули четверо українських бійців…

25 серпня 2023 року українські захисники вступили у бій з ворожою ДРГ з рф між селами Ходине та Мишутине, що на Глухівщині.

Загинули четверо українських військових.

Загиблі – бійці 101-ї окремої бригади ТО Сил тероборони України (Закарпатська обл):

▪️ Олександр Марчук, старший стрілець.

▪️ Олександр Матвійчук, гранатометник.

▪️ Микола Бровчук, командир відділення.

▪️ Ігор Касянчик, помічник гранатометника.

Інформацію про загибель військових підтвердили у Ясінянській тергромаді та міський голова Вараша, звідки чоловіки родом, пише Кордон.Медіа.

Обірвалося життя старшого сапера відділення інженерно-саперного взводу СЕРГІЯ ГЛУПАКА, Героя з СУМЩИНИ… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/10669-obirvalosia-zhyttia-starshoho-sapera-viddilennia-inzhenerno-sapernoho-vzvodu-serhiya-hlupaka-heroia-z-sumshchyny

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.