24-річний АНДРІЙ ХАРЮТА, Герой із БУРИНСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ, загинув, захищаючи рідну УКРАЇНУ…

23 серпня 2023 року солдат номеру обслуги кулеметного взводу Андрій Олександрович Харюта загинув у бою в районі Старомайорського, що в Донецькій області.

АНДРІЮ ХАРЮТІ виповнилося тільки 24 роки…

Як повідомила Буринська міська рада, про місце, дату, час прощання і поховання Героя буде повідомлено додатково.

Сьогодні, у ДЕНЬ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ, Буринська територіальна громада прощається зі своїм Героєм ОЛЕКСАНДРОМ СКРИПКОЮ… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/10649-sohodni-u-den-nezalezhnosti-ukrayiny-burynska-terytorialno-hromada-proshchaietsia-zi-svoim-heroiem-oleksandrom-skrypkoyu

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.