Сьогодні з міномета та гранатомета рашисти обстріляли місто на СУМЩИНІ: четверо людей поранені, пошкоджені приватні будинки та автотранспорт…

За процесуального керівництва Шосткинської окружної прокуратури проводиться досудове розслідування за фактом порушення законів та звичаїв війни (ч. 1 ст. 438 КК України).

За даними слідства, 22 серпня 2023 року близько 13 год окупанти, застосовуючи заборонені міжнародним правом методи ведення війни, з території російської федерації з міномета та гранатомета обстріляли околицю м. Середина-Буда Шосткинського району. Уламками посічено фасади приватних будинків, пошкоджено транспортні засоби, четверо цивільних чоловіків отримали поранення.

Прокурори у взаємодії з іншими правоохоронцями фіксують наслідки обстрілу. У подальшому матеріали кримінального провадження будуть передані до УСБУ в Сумській області.

Сьогодні вночі та вранці на території СУМЩИНИ зафіксовано 24 вибухи… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/10634-sohodni-vnochi-ta-vrantsi-na-terytorii-sumshchyny-zafiksovano-24-vybukhy

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.