Сьогодні вночі та вранці на території СУМЩИНИ зафіксовано 24 вибухи…

СУМСЬКА ОВА повідомила:

«Сумщина. Ситуація на прикордонні станом на 8.00 22 серпня 2023

Вночі та вранці росіяни здійснили 8 обстрілів прикордонних територій та населених пунктів Сумської області. Зафіксовано 24 вибухи. Обстрілів зазнали Есманська, Дружбівська, Великописарівська.

Дружбівська громада: ворог бив з мінометів (17 вибухів).

Великописарівська громада: здійснено артилерійський обстріл (6 вибухів).

Есманська громада: 1 міну скинули росіяни на територію громади».

По території СУМЩИНИ рашисти з гелікоптеру нанесли авіауда 4 некерованими авіаційними ракетами НАР… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/10629-po-terytorii-sumshchyny-rashysty-z-helikopteru-nanesly-aviauda-4-nekerovanymy-aviatsiinymy-raketamy-nar

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.