По території СУМЩИНИ рашисти з гелікоптера нанесли авіаудар 4 некерованими авіаційними ракетами НАР…

СУМСЬКА ОВА повідомила:

«Сумщина. Ситуація на прикордонні станом на 8.00 21 серпня 2023

Вночі та вранці росіяни здійснили 3 обстріли прикордоння. Зафіксовано 39 вибухів. Обстрілів зазнали Краснопільська, Есманська, Хотінська громади.

Краснопільська громада: був гранатометний обстріл з АГС (28 вибухів).

Есманська громада: ворог бив з мінометів (4 вибухи).

Хотінська громада: 7 мін скинули росіяни на територію громади.

Сумщина. Ситуація на прикордонні станом на 21.00 20 серпня 2023

Протягом дня росіяни здійснили 14 обстрілів прикордонних територій та населених пунктів Сумської області. Зафіксовано 56 вибухів. Обстрілів зазнали Великописарівська, Білопільська, Есманська, Свеська, Зноб-Новгородська, Краснопільська, Хотінська громади.

Великописарівська громада: ворог здійснив гранатометний (СПГ-9) обстріл (4 вибухи).

Білопільська громада: були гранатометні обстріли (17 вибухів). Есманська громада: росіяни били зі ствольної артилерії (2 вибухи) та мінометів (9 вибухів).

Свеська громада: 2 міни скинув ворог на територію громади.

Краснопільська громада: були артилерійський (6 вибухів) та мінометний (3 вибухи) обстріли.

Хотінська громада: ворог бив з мінометів (3 вибухи). Крім того, здійснено авіаудар – з гелікоптеру випущено 4 некеровані авіаційні ракети НАР.

Зноб-Новгородська громада: зафіксовано мінометний обстріл (6 вибухів)».

СБУ: РОСІЯ – ЦЕ КРАЇНА ТЕРОРИСТ! ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/suspilstvo/10628-sbu-rosiya-tse-krayina-teroryst

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.