По території СУМЩИНИ рашисти гатили некерованими авіаційними ракетами та з різних видів зброї: пошкоджено житлові будинки…

СУМСЬКА ОВА повідомила:

«Сумщина. Ситуація на прикордонні станом на 8.00 20 серпня 2023

Вночі та вранці росіяни здійснили 4 обстріли прикордонних громад. Зафіксовано 20 вибухів.

Обстрілів зазнали Великописарівська, Есманська, Хотінська та Білопільська громади.

Великописарівська громада: ворог стріляв з гранатомету АГС-17 (12 вибухів).

Есманська громада: був мінометний обстріл (1 вибух).

Хотінська громада: здійснено авіаудар з гелікоптеру випущено 3 некеровані авіаційні ракети НАР.

Білопільська громада: здійснено авіаудар з гелікоптеру випущено 4 некеровані авіаційні ракети НАР.

Сумщина. Ситуація на прикордонні станом на 21.00 19 серпня 2023

Протягом дня росіяни здійснили 26 обстрілів прикордонних територій та населених пунктів Сумської області. Зафіксовано 248 вибухів. Обстрілів зазнали Краснопільська, Білопільська, Великописарівська, Середино-Будська, Шалигинська, Зноб-Новгородська, Хотінська громади.

Великописарівська громада: здійснено гранатометний (АГС-17) обстріл (47 вибухів) та артилерійський обстріл (8 вибухів). Внаслідок обстрілу пошкоджено приватний житловий будинок.

Краснопільська громада: були мінометні обстріли (19 вибухів), обстріл з РСЗВ (15 вибухів), гранатометний обстріл з АГС-17 (58 вибухів) та з САУ (13 вибухів).

Середино-Будська громада: ворог бив з мінометів (4 вибухи).

Хотінська громада: здійснено авіаудари з гелікоптеру – пуск 17 некерованих авіаційних ракет НАР. За результатом одного з обстрілів пошкоджено приватне домогосподарство, відбулось загорання приватного будинку.

Білопільська громада: зафіксовано авіаудар з гелікоптеру випущено 3 некеровані авіаційні ракети НАР, гранатометний обстріл з АГС (13 вибухів), обстріли з мінометів (26 вибухів) та артилерії (16 вибухів).

Зноб-Новгородська громада: 8 мін скинули росіяни на територію громади.

Шалигинська громада: здійснено мінометний обстріл (10 вибухів)».

На СУМЩИНІ поліцейські продовжують документувати наслідки ворожих обстрілів

Упродовж минулої доби російські війська обстрілювали територію області. Загалом зафіксовано 249 ударів.

У результаті атак пошкоджено пʼять приватних будинків.

За даними фактами слідчі відкрили кримінальні провадження за ст. 438 Кримінального кодексу України «Порушення законів та звичаїв війни», повідомив Відділ комунікації поліції Сумської області.

У місті БУРИНЬ в останню путь провели Героя СЕРГІЯ ФЕСЕНКА… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/10614-u-misti-buryn-v-ostanniu-put-provely-heroia-serhiya-fesenka

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.