РОМЕНСЬКА ГРОМАДА ПРОВЕЛА В ОСТАННЮ ПУТЬ ЗАХИСНИКА-ГЕРОЯ 19-РІЧНОГО БОГДАНА БЕЛЮ…

РОМЕНСЬКА МІСЬКА РАДА повідомила:

«У Роменській громаді 18 липня віддалили останню шану 19-річному санітарному інструктору медичного пункту 1 стрілецького батальйону Богдану БЕЛІ.

Цього скорботного дня на Алеї Слави в останню путь українського захисника провели згорьовані батьки, які теж боронять рідну землю від російської навали, рідні, однокласники, друзі, керівництво громади, знайомі, військовослужбовці-побратими, духовенство та небайдужі жителі громад.

Прощалися із загиблим зі сльозами на очах, з болем від непоправної втрати, з квітами, прихиливши коліна в глибокій скорботі.

Вічний спомин про захисника України, який без вагань став на захист Батьківщини, назавжди залишиться у наших серцях.

Світла пам’ять захиснику!»

СЕРГІЙ ФЕСЕНКО, молодший сержант, Герой з БУРИНСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ, загинув, захищаючи рідну УКРАЇНУ… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/10603-serhiy-fesenko-molodshyi-serzhant-heroi-z-burynskoyi-terytorialnoyi-hromady-zahynuv-zakhyshchaiuchy-ridnu-ukrayinu

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.