По території СУМЩИНИ рашисти вдарили некерованими авіаційними ракетами: 12 вибухів…

СУМСЬКА ОВА повідомила:

«Сумщина. Ситуація на прикордонні станом на 8.00 18 серпня 2023

Вночі та вранці ворог здійснив 2 обстріли Середино-Будської громади (8 вибухів).

Сумщина. Ситуація на прикордонні станом на 21.00 17 серпня 2023

Протягом дня росіяни здійснили 23 обстріли прикордоння. Зафіксовано 138 вибухів. Обстрілів зазнали Краснопільська, Білопільська, Великописарівська, Середино-Будська, Свеська, Новослобідська громади.

Краснопільська громада: ворог бив з мінометів (15 вибухів) та артилерії (55 вибухів). Внаслідок артобстрілів пошкоджено приватний будинок, гараж, баню, сарай, нежитлові будівлі, 2 магазини, автомобіль, газопровід.

Свеська громада: здійснено гранатометний обстріл (4 вибухи).

Середино-Будська громада: були мінометні обстріли (7 вибухів).

Великописарівська громада: здійснено обстріли з мінометів (17 вибухів). Також зафіксовано 2 ворожі авіаудари – пуски некерованих ракет НАР (12 вибухів).

Новослобідська громада: ворог вдарив з мінометів (9 вибухів).

Білопільська громада: по території громади здійснено обстріли з міномету (14 вибухів) та з протитанкової пушки (5 вибухів). Внаслідок мінометного обстрілу пошкоджено 1 домогосподарство та лінію електропередач».

Правоохоронці Сумщини продовжують документувати наслідки ворожих обстрілів з боку рф

Протягом минулої доби окупанти обстріляли населені пункти Сумської області.

Загалом нараховано 120 ударів.

Внаслідок обстрілів пошкоджено 2 домогосподарства, гараж, баню, сарай, лінію електропередач, а також відбулося загоряння сухої трави.

За даними фактами слідчі відкрили кримінальні провадження за ст.438 Кримінального кодексу України «Порушення законів та звичаїв війни.

ПО ВСІЙ УКРАЇНІ ОГОЛОШЕНО ПОВІТРЯНУ ТРИВОГУ! ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/10610-po-vsiy-ukrayini-oholosheno-povitryanu-tryvohu

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.