СЕРГІЙ ФЕСЕНКО, молодший сержант, Герой з БУРИНСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ, загинув, захищаючи рідну УКРАЇНУ…

Молодший сержант Сергій Миколайович Фесенко, водій зенітної ракетної батареї, загинув у Харківській області…

Інформацію про місце, час, дату чину відспівування і поховання захисника України СЕРГІЯ ФЕСЕНКА буде надано додатково, повідомила Буринська міська рада.

У БУРИНСЬКІЙ ТЕРИТОРІАЛЬНІЙ ГРОМАДІ знову втрата: молодший сержант, Герой СЕРГІЙ МОСКАЛЕНКО, загинув, захищаючи рідну Україну… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/10593-u-burynskiy-terytorialniy-hromadi-znovu-vtrata-molodshyi-serzhant-heroi-serhiy-moskalenko-zahynuv-zakhyshchaiuchy-ridnu-ukrainu

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.