МАКСИМУ ЗАХАРЧЕНКУ, майору, Герою із СУМЩИНИ, присвоєно звання ГЕРОЯ УКРАЇНИ…

Ворожбянська міська рада повідомила, що МАКСИМУ ЗАХАРЧЕНКУ присвоєно почесне звання «Герой України» та вручено орден «Золота зірка» за особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України!

Захарченко Максим Григорович народився 15.05.1994 року в селі Шкуратівка. Закінчив Шкуратівську ЗОШ І-ІІст. та Ганнівсько-Тернівську ЗОШ І-ІІІ ст.

У 2012 році був призваний до лав Збройних сил України. З 2014 року мобілізований і брав участь в Антитерористичній операції на сході України.

У 2015 роціМАКСИМ ЗАХАРЧЕНКО вступив до Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, яку успішно закінчив і продовжив військову слуєбу.

Він має звання майора, є заступником командира танкового батальйону.

Лейтенант-десантник ВАДИМ УСТИМЕНКО із міста БУРИНЬ, Указом Президента України ВОЛОДИМИРА ЗЕЛЕНСЬКОГО нагороджений орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/videos/9742-leitenant-desantnyk-vadym-ustymenko-iz-mista-buryn-ukazom-prezydenta-ukrainy-volodymyra-zelenskoho-nahorodzhenyi-ordenom-bohdana-khmelnytskoho-iii-stupenia-video (відео)

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.