Ворог продовжує обстрілювати територію СУМЩИНИ: є пошкодження…

СУМСЬКА ОВА повідомила:

«Сумщина. Ситуація на прикордонні станом на 8.00 16 серпня 2023

Вночі та вранці ворог здійснив 8 обстрілів прикордонних територій та населених пунктів Сумської області. Зафіксовано 50 вибухів.

Обстрілів зазнали Краснопільська, Білопільська, Юнаківська, Середино-Будська громади.

Білопільська громада: ворог бив з мінометів – 4 вибухи.

Краснопільська громада: зафіксовано 23 вибухи з міномету.

Юнаківська громада: здійснено обстріл із САУ (20 вибухів).

Середино-Будська громада: 3 міни скинули росіяни на територію громади.

Сумщина. Ситуація на прикордонні станом на 21.00 15 серпня 2023

Протягом дня росіяни здійснили 26 обстрілів прикордоння. Зафіксовано 172 вибухи. Обстрілів зазнали Зноб-Новгородська, Великописарівська, Середино-Будська, Есманська, Білопільська, Шалигинська, Миколаївська, Хотінська, Новослобідська громади.

Великописарівська громада: ворог здійснив обстріл з гранатомету (35 вибухів), міномету (23 вибухи) та артилерії (16 вибухів).

Зноб-Новгородська громада: зафіксовано мінометний обстріл (4 вибухи).

Середино-Будська громада: був мінометний обстріл (8 вибухів).

Есманська громада: 12 мін скинули росіяни на територію громади.

Білопільська громада: здійснено обстріли зі ствольної артилерії (12 вибухів) та мінометів (13 вибухів).

Шалигинська громада: були мінометні обстріли (11 вибухів)

Миколаївська сільська громада: зафіксовано артилерійські обстріли (16 вибухів). Внаслідок одного з обстрілів пошкоджено 1 приватне домогосподарство.

Хотінська громада: ворог бив з мінометів (3 вибухи).

Новослобідська громада: здійснено мінометний обстріл (19 вибухів)».

НА СУМЩИНІ ОГОЛОШЕНА ПОВІТРЯНА ТРИВОГА: ЗАГРОЗА ВІД ВОРОЖИХ БАЛІСТИЧНИХ РАКЕТ… На СУМЩИНІ є загроза застосування рашистами балістичного озброєння… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/10596-na-sumshchyni-oholoshena-povitryana-tryvoha-zahroza-vid-vorozhykh-balistychnykh-raket

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.