У БУРИНСЬКІЙ ТЕРИТОРІАЛЬНІЙ ГРОМАДІ знову втрата: молодший сержант, Герой СЕРГІЙ МОСКАЛЕНКО, загинув, захищаючи рідну Україну…

У неділя, 13 серпня 2023 року, загинув молодший сержант Національної гвардії України, командир обслуги міномета мінометного взводу Москаленко Сергій Сергійович.

Це сталося неподалік населеного пункту Стельмахівка Луганської області.

Про час і дату прощання із Сергієм Москаленком буде повідомлено пізніше.

Як повідомила Буринська міська рада, попередньо місцем вічного спочинку молодшого сержанта Сергія Москаленка стане один із цвинтарів села Жуківки.

АНДРІЯ ПОЛОЗА, Героя, який загинув, захищаючи рідну УКРАЇНУ, поховали на Алеї Героїв у Бурині… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/10470-andriya-poloza-heroia-iakyi-zahynuv-zakhyshchaiuchy-ridnu-ukrayinu-pokhovaly-na-alei-heroiv-u-buryni

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.