Правоохоронці продовжують документувати наслідки ворожих обстрілів по території СУМЩИНИ…

Упродовж минулої доби російські війська обстрілювали територію області. Загалом зафіксовано 148 ударів.

У результаті атак пошкоджено багатоквартирний та приватний житлові будинки, гараж, лінії електропередач.

За даними фактами відкриті кримінальні провадження за ст. 438 Кримінального кодексу України «Порушення законів та звичаїв війни», повідомив Відділ комунікації поліції Сумської області.

Територію СУМЩИНИ рашисти знову обстрілюють з різних видів озброєння: пошкоджені багатоквартирний житловий будинок, приватний будинок та гараж… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/10577-terytoriiu-sumshchyny-rashysty-znovu-obstriliuiut-z-riznykh-vydiv-ozbroiennia-poshkodzheni-bahatokvartyrnyi-zhytlovyi-budynok-pryvatnyi-budynok-ta-harazh

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.