Правоохоронці СУМЩИНИ задокументували наслідки ворожих атак з боку рф минулої доби…

Упродовж минулої доби російські війська 12 разів обстрілювали територію області. Атакували артилерією, мінометами та дронами. Загалом зафіксовано 76 ударів.

У результаті атак пошкоджено 2 житлових домогосподарства.

За даними фактами відкриті кримінальні провадження за ст. 438 Кримінального кодексу України «Порушення законів та звичаїв війни», повідомив Відділ комунікації поліції Сумської області.

Територію СУМЩИНИ атакував рашистський дрон-камікадзе… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/10566-terytoriiu-sumshchyny-atakuvav-rashystskyi-dron-kamikadze

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.