На СУМЩИНІ провели в останню путь Героїв-захисників України АНДРІЯ МОЙСЕЄНКА і СЕРГІЯ КУРИЛА, які загинули в Запорізькій області…

Попрощатися з захисниками на Баранівське кладовище прийшли рідні, друзі, колеги й побратими воїнів, пише Суспільне.

Старшому солдату Андрієві Мойсеєнку було 48 років. Чоловік був гранатометником механізованого батальйону.

«Чоловік у мене на війні, тому я прийшла за нього попрощатися. Він був гарною людиною, відповідальною, завжди можна було до нього звернутися. Він був майстром зміни на «Хімпромі». Чоловік до 2014 року працював там і був з ним в одній зміні», – сказала знайома Андрія Мойсенка Анна Шапаренко.

«Добра дитина була. Ну, вже не дитина, це з віком я почала говорити так. Така щира посмішка в нього була», – загадала викладачка Андрія Мойсенка Антоніна Котенко.

50-річний солдат Сергій Курило служив номером обслуги механізованого батальйону. На війні був з перших днів.

«Він працював в котельні оператором. З першого дня пішов захищати країну. Він спочатку був у теробороні, а потім на контракт», – розповів колега Сергія Курила Владислав Романов.

«Нормальний хлопець був, нічого поганого не можна сказати про нього. Тяжко, боляче. У батьків перший син теж загинув. Як вони все це перенесуть, важко сказати. Гинуть пацани. На біофабриці у нас працював деякий час, по молодості, потім не знаю, вони з дружиною стали жити в іншому районі», – розповіла сусідка Сергія Курила Наталія Тарапак.

«Андрій та Сергій за покликом серця захищали свою державу в лавах ЗСУ. 1 серпня вірний військовій присязі Андрій Мойсеєнко загинув. 3 серпня в бою за нашу Батьківщину Сергій Курило загинув», – повідомив офіцер Сумського міського центру комплектування та соціальної підтримки Руслан Флорчук.

Обох захисників поховали на Алеї Слави Баранівського кладовища.

МАКСИМ КОНДРАТЕНКО, Герой із смт ТЕРНИ, що в НЕДРИГАЙЛІВСЬКІЙ ТЕРИТОРІАЛЬНІЙ ГРОМАДІ, загинув, захищаючи рідну УКРАЇНУ ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/10561-maksym-kondratenko-heroi-iz-smt-terny-shcho-v-nedryhaylivskiy-hromadi-zahynuv-zakhyshchaiuchy-ridnu-ukrayinu

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.