Територію СУМЩИНИ атакував рашистський дрон-камікадзе…

СУМСЬКА ОВА повідомила:

«Сумщина. Ситуація на прикордонні станом на 9.00 12 серпня 2023

Росіяни здійснили артобстріл Середино-Будської громади. Зафіксовано 6 вибухів.

Сумщина. Ситуація на прикордонні станом на 21.00 11 серпня 2023

Протягом дня росіяни здійснили 9 обстрілів прикордоння. Зафіксовано 51 вибух. Обстрілів зазнали Новослобідська, Середино-Будська, Хотінська, Краснопільська, Юнаківська, Великописарівська громади.

Середино-Будська громада: ворог бив з мінометів (7 вибухів) та артилерії (6 вибухів). Внаслідок одного з мінометних обстрілів пошкоджено 2 житлові господарства. Також росіяни атакували БпЛА (дрон-камікадзе, 1 вибух).

Хотінська громада: здійснено гранатометний обстріл (7 вибухів АГС).

Великописарівська громада: зафіксовано обстріл з гранатометів (18 вибухів АГС).

Юнаківська громада: росіяни вдарили з артилерії (2 вибухи).

Новослобідська громада: 6 мін скинув ворог на територію громади.

Краснопільська громада: був мінометний обстріл (4 вибухи)».

На територію СУМЩИНИ рашисти скинули з БПЛА вибухові пристрої типу ВОГ– 2 вибухи, з гелікоптера здійснили пуски ракет НУРС – 10 вибухів… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/10560-na-terytoriiu-sumshchyny-rashysty-skynuly-z-bpla-vybukhovi-prystroi-typu-voh-2-vybukhy-z-helikoptera-zdiisnyly-pusky-raket-nurs-10-vybukhiv

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.