МАКСИМ КОНДРАТЕНКО, Герой із смт ТЕРНИ, що в НЕДРИГАЙЛІВСЬКІЙ ТЕРИТОРІАЛЬНІЙ ГРОМАДІ, загинув, захищаючи рідну УКРАЇНУ

НЕДРИГАЙЛІВСЬКА ГРОМАДА повідомила:

«Невимовний біль і горе прийшли до Недригайлівської громади!

Захищаючи рідну землю, загинув КОНДРАТЕНКО Максим Віталійович.

Максим народився 03 квітня 1995 року.

Проживав у селищі Терни, був зареєстрований у селі Чемоданівка.

Без чоловіка та батька залишилися дружина Вікторія та донька Богдана.

Щиро співчуваємо рідним і близьким нашого земляка.

Нехай світла пам’ять про Героя буде сильнішою за смерть і назавжди залишиться в серцях рідних, друзів, колег, бойових побратимів, усіх, хто знав його, любив і шанував.

Схилімо голови в жалобі!

Слава Герою!»

Героя МАКСИМА КОНДРАТЕНКА поховали 10 серпня 2023 року…

Героїня ДАР’Я ФІЛІП’ЄВА із СУМ, бойова медикиня, загинула, захищаючи рідну УКРАЇНИ… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/10552-heroinia-darya-filipyeva-iz-sum-boiova-medykynia-zahynula-zakhyshchaiuchy-ridnu-ukrayiny

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.