На територію СУМЩИНИ рашисти скинули з БПЛА вибухові пристрої типу ВОГ– 2 вибухи, з гелікоптера здійснили пуски ракет НУРС – 10 вибухів…

СУМСЬКА ОВА повідомила:

«Сумщина. Ситуація на прикордонні станом на 9.00 11 серпня 2023

Вночі та вранці росіяни здійснили 5 обстрілів прикордоння – 2 з артилерії, 2 – з міномету і 1 – з гранатомету. Зафіксовано всього 43 вибухи.

Обстрілів зазнали 5 населених пунктів 4 територіальних громад – Хотінської, Краснопільської, Середино-Будської та Миколаївської сільської громад.

Сумщина. Ситуація на прикордонні станом на 21.00 10 серпня 2023

Протягом дня росіяни здійснили 34 обстріли прикордоння. Зафіксовано 220 вибухів. Обстрілів зазнали 23 населені пункти 8 громад.

Хотінська громада: з гелікоптера здійснено пуск ракет НАР (14 вибухів).

Великописарівська громада: ворог бив з артилерії (33 вибухи) та мінометів (7 вибухів). Крім того, з гелікоптера здійснено пуски ракет НУРС (10 вибухів). А ще ворог скидав з БПЛА вибухові пристрої типу ВОГ (2 вибухи).

Білопільська громада: здійснено гранатометний обстріл (15 вибухів АГС). Також були обстріли з артилерії (14 вибухів) та мінометів (14 вибухів). Внаслідок одного з артобстрілів пошкоджено автомобіль.

Середино-Будська громада: 48 мін скинули росіяни на територію громади. Внаслідок одного з обстрілів пошкоджено приміщення Будинку культури. Також зафіксовано 5 вибухів з АГС та 2 вибухи з артилерії.

Краснопільська громада: зафіксовано мінометний обстріл (21 вибух).

Свеська громада: був мінометний обстріл (4 вибухи).

Новослобідська громада: ворог бив з мінометів (9 вибухів).

Есманська громада: 32 міни скинули росіяни на територію громади».

Війська рф продовжують обстрілювати Сумщину: поліція документує наслідки

Протягом минулої доби окупанти обстріляли населені пункти Сумської області. Загалом нараховано 283 удари.

Внаслідок обстрілів пошкоджено приватний житловий будинок, приміщення Будинку культури та автомобіль.

За даними фактами слідчі відкрили кримінальні провадження за ст.438 Кримінального кодексу України «Порушення законів та звичаїв війни», повідомив Відділ комунікації поліції Сумської області.

По території СУМЩИНИ російські вороги гатили з артилерії, гранатометів та мінометів… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/10554-po-terytorii-sumshchyny-rosiiski-vorohy-hatyly-z-artylerii-hranatometiv-ta-minometiv

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.