По території СУМЩИНИ російські вороги гатили з артилерії, гранатометів та мінометів…

СУМСЬКА ОВА повідомила:

«Сумщина. Ситуація на прикордонні станом на 9.00 10 серпня 2023

Вночі та зранку росіяни здійснили 4 обстріли прикордоння. Зафіксовано 28 вибухів: 3 мінометних – (26 вибухів), 1 артилерійський – (2 вибухів).

Обстрілів зазнали Хотінська, Краснопільська, Зноб-Новгородська, Середино-Будська громади.

Сумщина. Ситуація на прикордонні станом на 21.00 9 серпня 2023

Протягом дня росіяни здійснили 15 обстрілів прикордоння. Обстрілів зазнали Краснопільська, Великописарівська, Білопільська, Новослобідська, Середино-Будська громади.

Краснопільська громада: ворог бив з мінометів (12 вибухів).

Великописарівська громада: здійснено гранатометні (19 вибухів) та мінометний (5 вибухів) обстріли. Крім того, росіяни гатили з артилерії (4 вибухи).

Новослобідська громада: 9 мін скинув ворог на територію громади.

Білопільська громада: здійснено 17 вибухів з гранатометів та 8 вибухів з міномету.

Середино-Будська громада: був гранатометний обстріл громади – 15 вибухів».

ЛЕБЕДИСЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА провела в останню путь Героя ІГОРЯ КОЛІСНИКА, який загинув, захищаючи рідну УКРАЇНУ ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/10553-lebedyska-terytorialna-hromada-provela-v-ostanniu-put-heroia-ihorya-kolisnyka-iakyi-zahynuv-zakhyshchaiuchy-ridnu-ukrayinu

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.