ЛЕБЕДИНСЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА провела в останню путь Героя ІГОРЯ КОЛІСНИКА, який загинув, захищаючи рідну УКРАЇНУ

ЛЕБЕДИНСЬКА МІСЬКА РАДА повідомила:

«У селі Михайлівка Лебединської громади провели в останню путь полеглого захисника Ігоря Михайловича Колісника.

Попрощатися із військовим, який віддав своє молоде життя за свободу, незалежність і територіальну цілісність України прийшли рідні, близькі, друзі, військовослужбовці, представники влади та духовенства, жителі громади. Церковний обряд поховання відбувся біля рідної домівки загиблого. Кількасотметровий коридор із живих квітів, який встелили вдячні жителі села, простягався до самого дому, де проживав захисник.

Ігор Колісник народився 1997 року у селі Михайлівка у багатодітній родині. Страшне горе – втрата найріднішої людини – вже вдруге сколихнуло сім’ю полеглого військового.

Його старший брат – Олег Колісник свого часу брав участь у бойових діях у зоні проведення АТО/ООС. Трагічно помер 2018 року.

4 червня 2022 року Ігор за покликом серця вступив до лав Збройних сил України. Був стрільцем-снайпером однієї з військових частин.

2 серпня 2023 року під час штурмових дій противника біля населеного пункту Авдіївка Донецької області боєць загинув.

Не дочекалися Героя живим батьки, двоє молодших братів, сестра і бабуся.

Труну з тілом загиблого військовослужбовці пронесли на руках до самого місця поховання.

Під час прощання з Ігорем Колісником слова вдячності за вірного сина України та співчуття рідним виголосили виконуюча обов’язки міського голови Світлана Горошко, начальник ІІ відділу Сумського РТЦК та СП (м. Лебедин), підполковник Ігор Ячменьов і староста Михайлівського старостинського округу Іван Заєць.

Поховали захисника з усіма військовими почестями на місцевому кладовищі поряд з рідним братом.

Висловлюємо щирі співчуття родині бійця.

Нехай Господь Бог допомагає їм перенести важку біль втрати рідної людини.

Ми завжди пам’ятатимемо, якою дорогою ціною дається нам кожен новий ранок.

Дякуємо Герою! Спочивай з миром!»

Героїня ДАР’Я ФІЛІП’ЄВА із СУМ, бойова медикиня, загинула, захищаючи рідну УКРАЇНИ… СВІТЛА ПАМ'ЯТЬ: хоробра ДІВЧИНА з Сум ВРЯТУВАЛА СОТНІ ЖИТТІВ українських військових... ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/10552-heroinia-darya-filipyeva-iz-sum-boiova-medykynia-zahynula-zakhyshchaiuchy-ridnu-ukrayiny

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.