Героїня ДАР’Я ФІЛІП’ЄВА із СУМ, бойова медикиня, загинула, захищаючи рідну УКРАЇНИ…

СВІТЛА ПАМ'ЯТЬ: хоробра ДІВЧИНА з Сум ВРЯТУВАЛА СОТНІ ЖИТТІВ українських військових...

Майже кожного дня ми віддаємо останню шану Героям - хлопцям і чоловікам, що гинуть на фронті, захищаючи наше майбутнє...

Але коли через безжального агресора йдуть у засвіти тендітні дівчата, серце буквально обливається кров’ю...

От і нещодавно на фронті загинула наша землячка - бойова медикиня Дар’я Філіп’єва.

Про це повідомила представниця Національної ради України з питань ТБ та радіомовлення в Сумській області Лариса Якубенко.

Дівчина родом із Сум, закінчила Сумський державний університет.

Її хрещена розповіла у соцмережі, що Даша годинами просиджувала за комп‘ютером і товстелезними недитячими книжками.

Опанувала англійську, німецьку, латинь, італійську! У дівчини також були музичні здібності. Останні роки Даша жила в Києві.

У 2019 році закінчила курс для бойового медичного персоналу.

Свій позивний - «Блискавка» - отримала за швидку реакцію.

Після повномасштабного вторгнення російських окупантів долучилась до територіальної оборони Києва й почала навчати інших бойової медицини.

Даша пішла з 24-ї бригади, бо там дівчат не допускали до передової, і перевелася в десантно-штурмові війська.

За час своєї служби хоробра медикиня врятувала сотні життів українських військових.

За заслуги перед Україною її нагородили почесним нагрудним знаком «Сталевий хрест».

У місті КОНОТОП прощатимуться з Героєм 20-річним ДАНІІЛОМ ЖИРНОВИМ, який загинув, захищаючи рідну УКРАЇНУ ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/10549-u-misti-konotop-proshchatymutsia-z-heroiem-20-richnym-daniilom-zhyrnovym-iakyi-zahynuv-zakhyshchaiuchy-ridnu-ukrayinu

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.