По території СУМЩИНИ російські загарбники гатили з різних видів зброї: пошкоджено два приватні житлові будинки та дві літні кухні...

СУМСЬКА ОВА повідомила:

«Сумщина. Ситуація на прикордонні станом на 9.00 9 серпня 2023

Вночі та зранку ворог обстріляв три населених пункти у трьох територіальних громадах: Хотінській, Зноб-Новгородській, Великописарівській.

Здійснено 3 обстріли, зафіксовано 10 вибухів.

Сумщина. Ситуація на прикордонні станом на 21.00 8 серпня 2023

Протягом дня ворогом здійснено 12 обстрілів. Зафіксовано 76 вибухів.

Обстріляно 11 населених пунктів у 7 територіальних громадах: Краснопільській, Білопільській, Хотінській, Есманській, Зноб-Новгородській, Великописарівській, Новослобідській.

Краснопільська громада: мінометний обстріл (7 вибухів).

Білопільська громада: мінометний обстріл (24 вибухи). Внаслідок обстрілу пошкоджено два приватні житлові будинки та дві літні кухні.

Великописарівська громада: артилерійський обстріл (19 вибухів).

Хотінська громада: мінометний обстріл (12 вибухів).

Зноб-Новгородська громада: артилерійський обстріл (10 вибухів).

Новослобідська громада: артилерійський обстріл (3 вибухи).

Есманська громада: міномет (1 вибух)».

Сьогодні вночі та зранку росіяни обстріляли громаду на СУМЩИНІ: зафіксовано 11 вибухів… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/10542-sohodni-vnochi-ta-zranku-rosiiany-obstrilialy-nromadu-na-sumshchyni-zafiksovano-11-vybukhiv

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.