Поліція СУМЩИНИ продовжує документувати наслідки ворожих обстрілів з боку російських ворогів…

Протягом минулої доби окупанти обстріляли населені пункти Сумської області. Загалом нараховано 185 ударів.

Внаслідок чого пошкоджено 2 домогосподарства, господарче приміщення, будинок культури, паркан та мопед.

За даними фактами слідчі відкрили кримінальні провадження за ст.438 Кримінального кодексу України «Порушення законів та звичаїв війни», повідомив Відділ комунікації поліції Сумської області.

Поліцейські фіксують наслідки ворожих атак на СУМЩИНУ... ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/10526-politsejski-fiksuyut-naslidki-vorozhikh-atak-na-sumshchinu

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.