Поліцейські фіксують наслідки ворожих атак на СУМЩИНУ...

Упродовж минулої доби російські війська обстрілювали територію області. Загалом зафіксовано 127 ударів.

В результаті обстрілів загинула цивільна особа, пошкоджено приватний будинок та літню кухню.

За даними фактами відкриті кримінальні провадження за ст. 438 Кримінального кодексу України «Порушення законів та звичаїв війни», повідомив Відділ комунікації поліції Сумської області.

Сьогодні вночі та зранку росіяни обстріляли 4 територіальні громади СУМЩИНИ: зафіксовано 19 вибухів… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/10524-sohodni-vnochi-ta-zranku-rosiiany-obstrilialy-4-terytorialni-hromady-sumshchyny6-zafiksovano-19-vybukhiv

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.