Сьогодні вночі та зранку росіяни обстріляли 4 територіальні громади СУМЩИНИ: зафіксовано 19 вибухів…

СУМСЬКА ОВА повідомила:

«Сумщина. Ситуація на прикордонні станом на 9.00 6 серпня 2023

Вночі та вранці ворогом здійснено 6 обстрілів. Зафіксовано 19 вибухів.

Обстріляно 6 населених пунктів у 4 територіальних громадах: Білопільській, Хотінській, Юнаківській та Середино-Будській.

росіяни гатили з мінометів, артилерії, гранатометів та кулеметів.

Сумщина. Ситуація на прикордонні станом на 21.00 5 серпня 2023

Протягом дня було здійснено 15 ворожих обстрілів прикордонних громад. Зафіксовано 119 вибухів.

Обстріляно 13 населених пунктів у 7 територіальних громадах: Краснопільській, Білопільській, Юнаківській, Середино-Будській, Шалигинській, Есманській, Новослобідській.

Краснопільська громада: мінометний обстріл (16 вибухів).

Білопільська громада: артилерійський обстріл (13 вибухів), гранатомет (19 вибухів).

Юнаківська громада: мінометний обстріл (3 вибухи).

Есманська громада: мінометний обстріл (30 вибухів).

Середино-Будська громада: мінометний обстріл (2 вибухи).

Шалигінська громада: артилерійський обстріл (11 вибухів).

Новослобідська громада: артилерійський обстріл (11 вибухів), гранатомет (14 вибухів). Внаслідок обстрілу загинув місцевий житель. Пошкоджено приватний житловий будинок, літню кухню.

Унаслідок сьогоднішньої атаки ворога загинув 61-річний житель КОНОТОПЩИНИ… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/10523-unaslidok-sohodnishnoi-ataky-voroha-zahynuv-61-richnyi-zhytel-konotopshchyny

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.