Унаслідок сьогоднішньої атаки ворога загинув 61-річний житель КОНОТОПЩИНИ…

Інтерент-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СУМЩИНА повідомляв, що під час ворожого обстрілу загинув житель громади в СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ…

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/10520-pid-chas-vorozhoho-obstrilu-zahynuv-zhytel-hromady-na-sumshchyni

За процесуального керівництва Сумської обласної прокуратури проводиться досудове розслідування за фактом порушення законів та звичаїв війни, поєднане з умисним вбивством (ч. 2 ст. 438 КК України).

За даними слідства, 5 серпня 2023 року близько 14 год 30 хв, застосовуючи заборонені міжнародним правом методи ведення війни, окупанти з території російської федерації здійснили мінометний обстріл території Новослобідської громади Конотопського району. Унаслідок атаки ворога загинув цивільний 61-річний житель с. Манухівка, отримавши поранення на власному подвірʼї.

Прокурори у взаємодії з іншими правоохоронцями документують наслідки обстрілів. Досудове розслідування здійснюється слідчими Управління Служби безпеки України в Сумській області, повідомляє пресслужба обласної прокуратури.

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.