АНАТОЛІЙ КОВАЛЕНКО, гранатометник, Герой із СУМЩИНИ, загинув, захищаючи рідну УКРАЇНУ

ТРОСТЯНЕЦЬКА МІСЬКА РАДА повідомила:

«Не встиг вгамуватися пекучий біль від тяжких втрат, як трагічна звістка знову надійшла до нашої громади. 27 липня 2023 року під час виконання бойового завдання по захисту територіальної цілісності й суверенітету України від збройної російської агресії, під час мінометного обстрілу на Луганщині, загинув солдат Коваленко Анатолій Миколайович, 1970 року народження.

З лютого 2023 року Анатолій Миколайович Коваленко був призваний до лав Збройних Сил України, служив гранатометником, перебував у найгарячіших місцях на фронті, мужньо боровся з ворогом, захищаючи незалежність та територіальну цілісність рідної держави.

Анатолій Миколайович понад усе любив свою Батьківщину, рідне місто, мріяв повернутися додому з перемогою. Він до останнього залишився вірним військовій присязі, виявив стійкість та мужність при виконанні своїх службових обов’язків.

Висловлюємо щирі, глибокі співчуття родині загиблого Героя. Доземний уклін Захиснику України Коваленку Анатолію Миколайовичу.

Вічна шана. Вічна подяка. Вічна пам’ять».

КОРОВИНСЬКА ГРОМАДА, що на РОМЕНЩИНІ, попрощалася з 23-річним Героєм ВАДИМОМ СВИРИДЕНКОМ (відео) ДИВИТИСЯ Й ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/videos/10508-korovynska-hromada-shcho-na-romenshchyni-poproshchalasia-z-23-richnym-heroiem-vadymom-svyrydenkom-video

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.