Поліція СУМЩИНИ постійно документує наслідки ворожих обстрілів з боку росії…

Відділ комунікації поліції Сумської області повідомив:

«Протягом минулої доби окупанти обстріляли населені пункти Сумської області. Загалом нараховано 132 удари.

Внаслідок чого поранено 2 цивільні особи, пошкоджено 9 житлових будинків, будівлю агрофірми, авто, трактор та лінії електромереж.

За даними фактами слідчі відкрили кримінальні провадження за ст. 438 Кримінального кодексу України «Порушення законів та звичаїв війни».

Двох жінок поранено під час обстрілу рашистами громади на СУМЩИНІ… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/10515-dvokh-zhinok-poraneno-pid-chas-obstrilu-rashystamy-hromady-na-sumshchyni

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.