На СУМЩИНІ поліцейські зафіксовують наслідки ворожих атак…

Упродовж минулої доби російські війська 35 разів обстрілювали територію області. Загалом нараховано 197 ударів.

У результаті обстрілів пошкоджено 18 житлових будинків, гараж, авто, внутрішньо будинковий газопровід та дорожнє покриття.

За даними фактами слідчі відкрили кримінальні провадження за ст.438 Кримінального кодексу України «Порушення законів та звичаїв війни», повідомив Відділ комунікації поліції Сумської області.

Поліцейські відділення поліції №1 (м. Буринь) оперативно затримали грабіжницю… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/podiyi/10505-politseiski-viddilennia-politsii-1-m-buryn-operatyvno-zatrymaly-hrabizhnytsiu

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.