На територію СУМЩИНИ ворог скинув 21 ракету (ймовірно НАР) та 16 ракет зі шрапнеллю: пошкоджено житлові будинки, господарчі споруди та автомобіль…

СУМСЬКА ОВА повідомила:

«Сумщина. Ситуація на прикордонні станом на 21.00 2 серпня 2023

Протягом дня було здійснено 35 ворожих обстрілів. Зафіксовано 206 вибухів.

Обстріляно 35 населених пунктів у 8 територіальних громадах: Краснопільській, Білопільській, Хотінській, Миропільській, Есманській, Середино-Будській, Великописарівській, Новослобідській.

Краснопільська громада: артилерійський обстріл (28 вибухів), міномет (36 вибухів). Пошкоджено житлові будинки, господарчі споруди, автомобіль.

Білопільська громада: міномет (2 вибухи), гранатомет (6 вибухів), артилерія (7 вибухів), з гелікоптеру здійснено пуск 11 ракет (ймовірно НАР).

Есманська громада: міномет (12 вибухів), артилерія (4 вибухи), гранатомет (12 вибухів), кулеметний обстріл. Внаслідок обстрілу пошкоджено дорожнє покриття.

Середино-Будська громада: гранатомет (12 вибухів).

Великописарівська громада: артилерія (7 вибухів), з літака здійснено пуск 16 ракет зі шрапнеллю, з гелікоптеру здійснено пуск 8 ракет (типу НАР).

Хотінська громада: артилерія (11 вибухів), з гелікоптеру здійснено пуск 2 ракет (ймовірно НАР).

Новослобідська громада: міномет (6 вибухів), артилерія (4 вибухи), РСЗВ (12 вибухів).

Миропільська громада: мінометний обстріл (10 вибухів)».

На території СУМЩИНИ минулої доби та сьогоднішніх ночі і ранку пролунали аж 249 вибухів, з гелікоптера здійснено пуск 6 ракет (типу НУРС): пошкоджені будинки, приміщення приватного підприємства та трактор… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/10495-na-terytorii-sumshchyny-mynuloi-doby-ta-sohodnishnikh-nochi-i-ranku-prolunaly-azh-249-vybukhiv-z-helikoptera-zdiisneno-pusk-6-raket-typu-nurs-poshkozhdzheni-pryvatni-bulynky-prymishchennia-pryvatnoho-pidpryiemstva-ta-traktor

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.