На території СУМЩИНИ минулої доби та сьогоднішніх ночі і ранку пролунали аж 249 вибухів, з гелікоптера здійснено пуск 6 ракет (типу НУРС): пошкоджені будинки, приміщення приватного підприємства та трактор…

Вночі та вранці ворог здійснив 7 обстрілів. Зафіксовано 49 вибухів…

Про це повідомила СУМСЬКА ОВА:

«Сумщина. Ситуація на прикордонні станом на 9.00 2 липня 2023

Вночі та вранці ворог здійснив 7 обстрілів. Зафіксовано 49 вибухів.

Обстріляно 5 населених пунктів у 4 територіальних громадах: Білопільській, Миколаївській, Середино-Будській, Великописарівській.

Ворог гатив з мінометів, артилерії та гранатометів.

Сумщина. Ситуація на прикордонні станом на 21.00 1 серпня 2023

Протягом дня було здійснено 27 ворожих обстрілів. Зафіксовано 200 вибухів.

Обстріляно 22 населених пункти у 7 територіальних громадах: Краснопільській, Білопільській, Хотінській, Есманській, Зноб-Новгородській, Середино-Будській, Великописарівській.

Краснопільська громада: мінометний обстріл (6 вибухів), артилерія (12 вибухів). Внаслідок обстрілу пошкоджено 2 приватні будинки.

Білопільська громада: міномет (30 вибухів), РСЗВ (47 вибухів), артилерія (2 вибухи).

Есманська громада: міномет (34 вибухи), з гелікоптера здійснено пуск 6 ракет (типу НУРС). Внаслідок обстрілів пошкоджено складське приміщення приватного підприємства та трактор.

Зноб-Новгородська громада: мінометний обстріл (9 вибухів)».

Середино-Будська громада: гранатомет (4 вибухи), міномет (5 вибухів). Пошкоджено приватний будинок.

Великописарівська громада: міномет (4 вибухи), артилерія (13 вибухів), гранатомет (20 вибухів).

Хотінська громада: міномет (8 вибухів).

Над СУМЩИНОЮ збито черговий ворожий «Шахед»ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/10451-nad-sumshchynoyu-zbyto-cherhovyi-vorozhyi-shakhed

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.