ВАДИМ СВИРИДЕНКО, Герой із СУМЩИНИ, загинув, захищаючи рідну УКРАЇНУ…

КОРОВИНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА повідомила:

«Щодня наша українська земля здригається від болю, сліз та втрат. Наш земляк, український військовий, Свириденко Вадим Миколайович, 26.10.1999 р.н., житель села Коровинці, віддав своє життя за мир та свободу України.

Солдат Свириденко Вадим Миколайович, гранатометник 1-го відділення 3-го стрілецького взводу 5-ої стрілецької роти 2-го стрілецького батальйону ВЧ 3035 Національної гвардії України, був відданим військовій присязі на вірність українському народу та мужньо виконував свій військовий обов’язок. Але, на жаль, 29 липня 2023 року під час виконання бойового завдання загинув в с.Кузьмине Сєвєродонецького району Луганської області.

Україна втрачає свій цвіт - найкращих героїв, котрі у хвилину найважчих випробувань без вагань стають на захист її кордонів та народу, не шкодуючи найдорожчого - власного життя.

Родина Вадима, наша громада та українська армія втратила справжнього Героя, який віддав своє життя за захист нашої держави та її майбутнього.

Коровинська сільська рада висловлює щирі співчуття рідним та близьким полеглого воїна, всім тим, хто його знав і поважав. Подвиг Героя назавжди в нашій пам’яті.

Вічна пам'ять і низький уклін тобі, Воїне нескореного народу незламної країни...

Про зустріч загиблого та чин похорону повідомимо додатково».

АНДРІЯ ПОЛОЗА, Героя, який загинув, захищаючи рідну УКРАЇНУ, поховали на Алеї Героїв у Бурині… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/10470-andriya-poloza-heroia-iakyi-zahynuv-zakhyshchaiuchy-ridnu-ukrayinu-pokhovaly-na-alei-heroiv-u-buryni

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.