Сьогодні рашисти на територію СУМЩИНИ скинули 9 некерованих авіаційнмх ракет: під час обстрілів поранено людину, пошкоджено домогосподарства…

Протягом сьогоднішнього дня було здійснено 28 ворожих обстрілів. Зафіксовано 164 вибухи…

Про це повідомила СУМСЬКА ОВА:

«Сумщина. Ситуація на прикордонні станом на 21.00 31 липня 2023

Протягом дня було здійснено 28 ворожих обстрілів. Зафіксовано 164 вибухи.

Обстріляно 17 населених пунктів у 8 територіальних громадах: Краснопільській, Білопільській, Юнаківській, Хотінській, Зноб-Новгородській, Середино-Будській, Великописарівській, Новослобідській.

Краснопільська громада: мінометний обстріл (18 вибухів), САУ (4 вибухи). З гелікоптера здійснено пуск 7 ракет НАР.

Білопільська громада: міномет (26 вибухів), артилерія (4 вибухи), ствольна артилерія (21 вибух), гранатомет (10 вибухів).

Юнаківська громада: ствольна артилерія (8 вибухів).

Зноб-Новгородська громада: мінометний обстріл (11 вибухів).

Середино-Будська громада: ствольна артилерія (3 вибухи), мінометний обстріл (4 вибухи), гранатомет (5 вибухів). Пошкоджено дах приватного зерносховища, подвір'я будинку.

Великописарівська громада: міномет (33 вибухи). Поранено одну людину, пошкоджено 4 домогосподарства.

Новослобідська громада: РСЗВ (2 вибухи), пуск з гелікоптера 2 ракет НАР. Внаслідок обстрілу пошкоджено 1 домогосподарство.

Хотінська громада: міномет (7 вибухів)».

Сьогодні вночі та зранку рашисти обстріляли з мінометів, гранатометів та кулеметів 5 громад на СУМЩИНІ… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/10478-sohodni-vnochi-ta-zranku-rashysty-obstrilialy-z-minometiv-hranatometiv-ta-kulemetiv-5-hromad-na-sumshchyni

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.