Сьогодні вночі та зранку рашисти обстріляли з мінометів, гранатометів та кулеметів 5 громад на СУМЩИНІ…

Вночі та вранці ворогом було здійснено 5 обстрілів. Зафіксовано 30 вибухів.

Про це повідомила СУМСЬКА ОВА:

«Сумщина. Ситуація на прикордонні станом на 9.00 31 липня 2023

Вночі та вранці ворогом було здійснено 5 обстрілів. Зафіксовано 30 вибухів.

Обстріляно 5 населених пунктів у 5 територіальних громадах: Краснопільській, Юнаківській, Білопільській, Шалигинській, Великописарівській.

Обстріли велись з мінометів, гранатометів та кулеметів».

У місті СУМИ 31 липня 2023 року оголошено ДНЕМ ЖАЛОБИ… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/10476-u-misti-sumy-31-lypnia-2023-roku-oholosheno-dnem-zhaloby

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.