У місті СУМИ 31 липня 2023 року оголошено ДНЕМ ЖАЛОБИ…

СУМСЬКА ОВА повідомила:

«Начальник Сумської обласної військової адміністрації Володимир Артюх висловив співчуття родинам загиблих від влучання російської ракети по навчальному закладу 29 липня 2023 року.

На жаль, ворог продовжує завдавати ударів по території Сумщини і вбивати мирне населення.

Не маючи успіхів на фронті, противник спрямовує свій жорстокий і кривавий терор на цивільних людей та об’єкти. Внаслідок чергового ракетного удару рф у Сумах загинуло дві особи, 20 – поранено.

«Висловлюю щирі співчуття рідним і близьким загиблих та розділяю біль непоправної втрати.Немає виправдання злочинним діям ворога. За кожен свій злочин та забране людське життя ворог обовʼязково відповість та буде покараний»,– зазначив Володимир Артюх».

4 липня 2023 року в місті СУМИ оголошено Днем жалоби за загиблими… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/10293-4-lypnia-2023-roku-v-misti-sumy-oholosheno-dnem-zhaloby-za-zahyblymy

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.