Сьогодні вночі та зранку на території СУМЩИНИ зафіксовані 83 вибухи…

Про це повідомила СУМСЬКА ОВА:

«Сумщина. Ситуація на прикордонні станом на 9.00 30 липня 2023

Вночі та вранці ворог здійснив 14 обстрілів. Зафіксовано 83 вибухи.

Обстріляно 12 населених пунктів у 6 територіальних громадах: Краснопільській, Хотінській, Шалигінській, Середино-Будській, Глухівській, Путивльській.

Обстріли велись з мінометів, артилерії та РСЗВ».

Всю ніч рятувальники ліквідовували наслідки ворожого ракетного удару по місту на СУМЩИНІ… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/10468-vsiu-nich-riatuvalnyky-likvidovuvaly-naslidky-vorozhoho-raketnoho-udaru-po-mistu-na-sumshchyni

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.