Всю ніч рятувальники ліквідовували наслідки ворожого ракетного удару по місту на СУМЩИНІ…

Головне управління ДСНС України у Сумській області повідомляє:

«Ввечері 29 липня по одному із навчальних закладів м. Суми, росія цинічно нанесла ракетний удар.

Значних руйнувань зазнала 4-х поверхова будівля.

До місця події одразу прибули оперативно-рятувальні підрозділи обласного центру.

Окрім проведення демонтажу пошкоджених будівельних конструкцій та проведення пошукових робіт, рятувальники здійснювали гасіння виявлених осередків горіння.

Вже 30 липня о 03:04 пожежу, яка охопили значну площу вдалось ліквідувати.

На місці події працювало 42 чоловіка особового складу та 10 одиниць техніки Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

Аварійні роботи продовжуються».

В одному з міст СУМЩИНИ російські терористи ударили ракетою по закладу освіти… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/10466-v-odnomu-z-mist-sumshchyny-rosiiski-terorysty-udaryly

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.