Сьогодні рашисти обстріляли 9 територіальних громад СУМЩИНИ: зафіксовано 122 вибухи…

Обстріляно 17 населених пунктів у 9 територіальних громадах…

Про це повідлмила СУМСЬКА ОВА:

«Сумщина. Ситуація на прикордонні станом на 21.00 29 липня 2023

Протягом дня ворог здійснив 25 обстрілів. Зафіксовано 122 вибухи.

Обстріляно 17 населених пунктів у 9 територіальних громадах: Сумській, Краснопільській, Білопільській, Юнаківській, Миропільській, Шалигинській, Есманській, Середино-Будській, Новослобідській. Сумська громада: ракетний удар по закладу освіти у Сумах. Інформація щодо втрат та руйнувань уточнюється.

Шалигинська громада: мінометний обстріл (2 вибухи).

Есманська громада: міномет (7 вибухів).

Краснопільська громада: мінометний обстріл (15 вибухів), САУ (3 вибухи).

Білопільська громада: міномет (38 вибухів), ствольна артилерія (8 вибухів).

Шалигинська громада: ствольна артилерія (9 вибухів). Пошкоджено 1 приватний житловий будинок.

Новослобідська громада: РСЗВ (10 вибухів), міномет (12 вибухів), гранатомет (29 вибухів). Пошкоджено 2 приватні житлові будинки, 2 господарчі споруди, ЛЕП.

Юнаківська громада: артобстріл (8 вибухів).

Середино-Будська громада: артобстріл (1 вибух).

Миропільська громада: міномет (2 вибухи)».

В одному з міст СУМЩИНИ російські терористи ударили ракетою по закладу освіти… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/10466-v-odnomu-z-mist-sumshchyny-rosiiski-terorysty-udaryly-raketoiu-po-zakladu-osvity

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.