АНДРІЙ ПОЛОЗ, старший сержант, Герой з міста БУРИНЬ, загинув, захищаючи рідну УКРАЇНУ…

БУРИНСЬКА МІСЬКА РАДА повідомила:

«27 липня 2023 року у районі населеного пункту Бунякине Сумської області у бою за Україну, її свободу і незалежність загинув старший сержант Андрій Віталійович Полоз.

Проведуть Героя до місця вічного спочинку завтра, 29 липня 2023 року, від рідного дому по вулиці Нова міста до Храму святих Віри, Надії, Любові та матерії їх Софії.

Відспівування захисника України відбудеться о 12.30 у Храмі святих Віри, Надії, Любові та матерії їх Софії.

Усі, хто хоче вклонитися Андрієві, може долучитися до «Коридору пошани» від Храму центральною вулицею міста Буринь (орієнтовно до магазина «Каскад»).

Поховають Андрія Полоза біля побратимів на Алеї Героїв.

Вічна пам’ять і слава українському воїну, який захищав Україну і кожного із нас!»

СЕРГІЙ МІНЕНКО, депутат БУРИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ, на своїй сторінці в Фейсбуці написав:

«На жаль, чергова втрата серед друзів дитинства Андрій Полоз загинув 27 липня 2023 року захищаючи нашу вітчизну.

Нехай Всевишній прийме до свого небесного воїнства воїна Андрія!

Вічна пам’ять, Царство небесне!

Щирі співчуття рідним та близьким!»

ЮРІЙ ДОРОШЕНКО, молодший сержант, старший стрілець-оператор, Герой з БУРИНСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ, загинув, захищаючи рідну УКРАЇНУ ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/10447-yuriy-doroshenko-molodshyi-serzhant-starshyi-strilets-operator-heroi-z-burynskoyi-terytorialnoyi-hromady-zahynuv-zakhyshchaiuchy-ridnu-ukrayinu

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.