На громаду СУМЩИНИ рашисти з БпЛА скинули 2 заряди типу ВОГ…

Вночі та зранку здійснено 7 обстрілів, зафіксовано 26 вибухів…

Про це повідомила СУМСЬКА ОВА:

«Сумщина. Ситуація на прикордонні станом на 9.00 26 липня 2023

Вночі та зранку здійснено 7 обстрілів, зафіксовано 26 вибухів.

Ворог обстріляв 7 населених пунктів у 6 територіальних громадах: Краснопільській, Хотінській, Миропільській, Шалигинській, Середино-Будській, Новослобідській.

Обстріли велись з мінометів, артилерії, крупнокаліберних кулеметів.

Миропільська громада: ворожим БпЛА було скинуто 2 заряди типу ВОГ».

Над СУМЩИНОЮ збито черговий ворожий «Шахед»… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/10451-nad-sumshchynoyu-zbyto-cherhovyi-vorozhyi-shakhed

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.