На СУМЩИНІ, офіцера, який вимагав хабар у військового, затримало ДБР…

Працівники ДБР у взаємодії з Нацполіцією викрили в Сумах офіцера військової служби правопорядку, який вимагав 30 тисяч гривень хабаря у військовослужбовця.

Чоловік запідозрив військового, який перебував у Сумах у відпустці, у порушенні адміністративного законодавства – стверджував що той був напідпитку. Він почав вимагати у нього хабар, погрожуючи притягнути військовослужбовця до відповідальності та повідомити про порушення командуванню.

Передача грошей відбулася безпосередньо в автомобілі офіцера ВСП. Фігурант зрозумів, що його дії документують працівники ДБР та намагався викинути гроші та втекти.

Проте правоохоронці затримали зловмисника та повідомили про підозру в одержанні неправомірної вигоди службовою особою (ч. 3 ст. 368 КК України).

Санкція статті передбачає покарання у виді позбавлення волі на строк до 10 років з конфіскацією майна. Процесуальне керівництво здійснює Сумська спеціалізована прокуратура у сфері оборони Центрального регіону.

СБУ знешкодила групу рекетирів, якою керувала чиновниця Сумської обласної військової адміністрації ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/podiyi/10338-sbu-zneshkodyla-hrupu-reketyriv-iakoiu-keruvala-chynovnytsia-sumskoi-oblasnoi-viiskovoi-administratsii

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.